Ajax: Aissati niet opgenomen in wedstrijdselectie voor PAOK Saloniki
Door Youssef - Woensdag 28 Juli 2010 11:11 - Bron: Redactie - Submitter: Geen
Het lijkt er steeds meer op dat Aissati zijn laatste wedstrijd voor Ajax reeds heeft gespeeld. De Marokkaanse middenvelder kent een ongelukkige periode bij Ajax na zijn overstap van PSV. Aissati maakt geen deel uit van de wedstrijdselectie dat het vanavond moet opnemen tegen PAOK Saloniki.
Aissati maakt sinds de winterstop van het vorige seizoen geen deel meer uit van de A-selectie. De middenvelder moet voornamelijk trainen en wedstrijden spelen met Jong Ajax. Eerder gaf Aissati al aan dat hij ontevreden is bij Ajax. ‘’Ik wil spelen, en als dat niet bij Ajax mogelijk is, dan maar bij een andere club. Ik hoop dat Ajax mee wil werken, aldus de spelmaker.
Ajax speelt vanavond in de derde voorronde van de Champions Leauge-wedstrijd tegen PAOK Saloniki. Aissati is zoals gezegd niet opgenomen in de wedstrijdselectie. Volgens de laatste geruchten hebben zowel AZ als Groningen interesse in Aissati. Beide clubs zijn niet bereid om het volledige bedrag voor de middenvelder te betalen.
Die man moet naar België gaan. Daar kan hij in alle anonimiteit weer goed worden net zoals Boussoufa dat deed. Als boussoufa nog in Nederland speelde was hij al helemaal door de grond geboort en speelde hij nu voor Volendam.
Allemaal leuk en aardig, maar op welke positie moet hij dan spelen bij Anderlecht?
Het is voor hem wel nodig om zo snel mogelijk weg te gaan bij AJAX.
Want op deze manier wordt hij helemaal afgemaakt, en dat is erg zonde.
Hij kan goed voetballen dat weten wij allemaal.